Заклик до дії: Всесвітня солідарність з Одеси

Ми запрошуємо всіх до участі.

Ця важлива акція може бути легко здійснена однією людиною, двома чи групою.

PS2CallForActionOdessaFlowers

Квітки червоної гвоздики у вікні. Фотографія показує величезну натовп за межами будівлі. Фото було зроблено зсередини будівлі профспілки, де відбулася Одеська різанина. Воно було зроблено 9 травня 2014 року, коли будинок був відкритий після трагедії, і люди приїхали на місце, щоб вшанувати пам’ять жертв, поклавши квіти.

Ті, хто лишилися живими, та родичі 42 жертв масового вбивства в Одесі 2 травня 2014 року досі переслідуються. Меморіальні акції, що проводилися раніше, були організовані як і в Одесі, так і на міжнародному рівні на день пам’яті цієї події. На четвертий день пам’яті у цьому році, на жаль, неможливо організувати акцію на місці події, але  заходи заплановані в інших країнах, наприклад, в Австрії, Чехії, Великобританії, Росії, Швеції та США. Ми також запрошуємо всіх до участі.

Odessa2May2014StockholmText

Приклад того, як ви можете продемонструвати свою солідарність з Одесою. Це фото з Стокгольма, Швеція. Фотографія зроблена 22 квітня 2018 року.
Фотографія: Aktivister för fred

Щоб показати свою солідарність та прагнення до миру в Європі, використовуйте червону квітку гвоздики та сфотографуйте її з більш-менш відомим видом на задньому плані. Ви можете включити такий текст як “Одеса 2014-05-02”, “Пам’ятайте Одесу” чи “Мир у Європі! – Солідарність з жертвами “Одеської різанини”. Оскільки чорні повітряні кульки також були використані для цієї меморіальної події в минулому, вони може бути включені у фотографію.

Група “Прояв Солідарності” збирає фотографії та інформацію протягом всього місяця травня:

Надішліть свій внесок, відправивши повідомлення на fb-сторінку, коментуючи на блозі або надіславши фотографію електронною поштою безпосередньо на aktivisterforfred@gmail.com. Вкажіть, звідки фото.

Ця важлива акція може бути легко здійснена однією людиною, двома чи групою.

Odessa2mayNewYorkText

Ще один приклад того, як ви можете продемонструвати свою солідарність з Одесою. Це фото з Нью-Йорка, США.
Фотографія зроблена 25 квітня 2018 року. Анна Р

Враховуючи те, що загрози існують також за межами Одеси, ми бачимо, що це важливо, щоб кожен міг прийняти участь анонімно. Більш детальну інформацію про те, як внести анонімний внесок, можна знайти на Facebook-сторінці та в блозі. Там ви також дізнаєтеся про альтернативи, якщо ви не можете знайти справжню гвоздику для фотографії.

Ми з нетерпінням чекаємо на багато фотографій, які разом продемонструють, що весь світ знаходиться у солідарністі з Одессою.

Празька весна 2 – Мережа проти екстремізму та популізму правого крила

PDF in Ukrainian

UkrainianPS2SolidarityWithOdessaCallForAction

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s